Sevgili kitap dostu
İçerik şu anda görüntülenemiyor
geriver.com, okumak istediğiniz bir kitabı kimden ödünç alabileceğinizi bulabilmeniz için vardır...


KİTAP EKLE KİTAP PAYLAŞ Kitaplarımızı kütüphanelerimizde tozlanmaya terk etmeyelim. Kitaplarımızı paylaşabilmek için geriver.com'a ekleyelim.

MAKALE, ŞİİR ve DİĞER YAZILARINIZ Hayata ilişkin, makale, şiir, deneme, roman gibi her türlü her türlü özgün yazınsal eserinizi, geriver.com’da yayınlayabileceğinizi de tekrar hatırlatmak isteriz.

KÖŞE YAZARLARIMIZ geriver.com’a köşe yazıları ile katılan, bizlerden birşeyler çiziktiren yazarlarımızı okudunuz mu?

ETKİNLİKLER geriver.com ailesi sizlerden gelen öneri ve destekler ile büyümektedir. Birlikte “kitap paylaşım” etkinlikleri düzenlemeyi çok istiyoruz. Ve bu 2013 yılı içinde gerçekleşecektir. Bunun için http://www.facebook.com/gerivercom sayfamızı lütfen beğenerek takip edin ve etkinliklerimizden haberden olun.

http://www.geriver.com/

geriver.com ailesine katıldığınız için çok memnunuz. Sevgiyle kalın… Editör
Facebook'ta Paylaş
28.Nisan.2013 1047 Kez okundu
Bu Kategorideki Diğer Haberler

BEN DR.OZZY HEAVY METAL EFSANESİNDEN SIRADIŞI TAVSİYELER
Kabul edin, aile hekiminiz hiç 100 km hızla giderken eşek arısı yutmadı, tıbben (hem de iki kez) ölü ilan edilmedi, Batı Medeniyeti’nin görüp görebileceği en anormal ailenin reisi olmadı
Sevgili kitap dostu
geriver.com, okumak istediğiniz bir kitabı kimden ödünç alabileceğinizi bulabilmeniz için vardır...
Modernlik? Fransa ve Türkiye’den Manzaralar
İstanbul Modern’in yeni sergisinde modernleşmenin günümüz dünyasına yansıyan dinamikleri ele alınıyor. İstanbul Modern’in yeni sergisi Modernlik? Fransa ve Türkiye’den Manzaralar, modernleşmenin günümüz sanatına olan etkilerini araştırıyor.
Söz gelişi bir umacı değilim ben, bir törensel korkuluk da değilim, üstelik bugüne değin, erdemli diye saygı duyulan insan türüne aykırı bir yaradılış
Kendini anlatmak, tüm paradigmalardan ayrı, tüm yargıları ters yüz ederek. Friedrich Nietzsche kendini böyle anlatıyor. Tüm yargılardan bağımsız ve özgür olmaya çalışarak...
İLK SENARYO YARIŞMASI
“EN İYİ İLK SENARYO” ÖDÜLÜ YENİ KALEMLERİ BEKLİYOR! TÜRSAK (Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür) Vakfı ve T.C. Sinema Genel Müdürlüğü’nün, Uzun Metraj Film Projelerini Yazım Aşamasında Desteklediği “EN İYİ İLK SENARYO YARIŞMASI”NIN ANA JÜRİSİ BELLİ OLDU!